Data: 20.03.2025 r.
„Koordynator ds. obsługi zgłoszeń sygnalistów w praktyce”
Czas trwania: 08:30-10:00. Każdy uczestnik otrzyma link do platformy w dniu roboczym poprzedzającym wydarzenie.
Koszt: 180 zł za osobę. Zgłoszenia przyjmuję do dnia 19.03.2025 r. do godz. 13:00 Po upływie tego terminu zgłoszenie uczestnictwa po telefonicznym uzgodnieniu oraz przesłaniu wypełnionej karty zgłoszeniowej na szkolenie. Podany koszt dotyczy instytucji finansujących szkolenie ze środków publicznyc (zw. z VAT).
Cena zawiera: udział-dostęp do platformy, autorskie materiały przygotowane przez prelegenta (z możliwością edycji-przesłane przed rozpoczęciem), możliwość konsultacji z trenerem podczas trwania i po, imiennezaświadczenie o uczestnictwie wysłane pocztą tradycyjną.
W formie webinarium realizujemy tak samo jak nasze otwarte, ale zamiast sali mamy platformę webinarową. Podczas transmisji na żywo uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje/zapisy na tablicy, mają dostęp do czatu na którym mogą zadawać pytania, zgłaszać swoje problemy, konsultować z prelegentem, a na życzenie istnieje możliwość włączenia kamery i zadawania pytań.
PRELEGENT
Adriana Głuchowska – czynny koordynator ds. obsługi zgłoszeń m.in. w Zarządzie Mienia m.st. Warszawy, Urzędzie Gminy Tczew oraz w jednostkach organizacyjnych gminy, Szpitalach Tczewskich S.A., Ocado Polska Sp. z o.o. oraz XL TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o.; ekspert z wieloletnim doświadczeniem, niezależny konsultant z dziedziny finansów publicznyc oraz prawa pracy. Od lat zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem procedur w instytucjach finansów publicznyc. Jako głos doradczy i ekspert na co dzień rozwiązuje nietypowe problemy z praktyki urzędów i przedsiębiorstw. Posiadająca wszechstronną wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa, rachunkowości, ekonomii. Absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji, posiada uprawnienia audytora. Ekspert Wydawnictwa Wiedza i Praktyka, współpracuje z Wydawnictwem INFOR. Przeprowadza audyty po kontroli RIO, NIK. Szkoliła wszystkich Prezesów RIO w Polsce. Jest Inspektorem Ochrony Danyc m.in. w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury. Czynny Koordynator ds. dostępności oraz Sygnalista w Urzędzie.
Program
1. Wstęp – podstawowe informacje.
2. Kim jest koordynator ds. obsługi zgłoszeń sygnalistów w praktyce?
3. System zgłaszania nieprawidłowości – niezbędna dokumentacja!
4. Poufność a anonimowość sygnalisty.
5. Obowiązki pracodawcy podczas procesu wdrożeniowego. Wprowadzanie realnych procedur ochrony sygnalistów.
6. Wprowadzanie realnych procedur ochrony sygnalistów. Obowiązki pracodawcy podczas procesu wdrożeniowego.
7. Wewnętrzne procedury zgłaszania naruszeń w praktyce – jak dobrze się przygotować na 2025 rok. Jak ma wyglądać procedura – każdy z uczestników otrzyma wzorcowe dokumenty!
8. Konieczność wprowadzenia procedur zapewniających ochronę tożsamości.
9. Ochrona sygnalistów w tym zakaz działań odwetowych.
10. Wewnętrzne procedury zgłaszania naruszeń – przykładowe wzory dokumentów.
11. Konsultacje z prelegentem.
Kartę zgłoszeniową proszę wysłać w sposób wskazany na karcie zgłoszenia lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego umieszczonego w zakładce zapisz się na szkolenie pod adresem www.szkoleniainwencja.naszastrona.net
W przypadku pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu: 789 090 073.
Regulamin realizacji zamieszczony jest na stronie internetowej w zakładce regulamin szkoleń.